Фарба Layer: Skavenblight Dinge

$740

Фарби серії Layer призначені для додання мініатюрі додаткових кольорів і висвітлень та ідеально лягають на базовий шар. Вони мають меншу покривну здатність, що дає змогу робити плавні переходи від кольору до кольору. Ви також можете використовувати їх і як базовий колір для мініатюри, адже всі фарби Citadel мають прекрасну адгезію. Якщо колір здасться вам надто насиченим іпокривним, ви можете додатково розбавити фарбу водою або спеціальним розчинником.

Для того щоб додати висвітлення мініатюрі, іноді достатньо пофарбувати деталі, що виступають, або грані мініатюри яскравішим, ніж базовий шар, кольором.

Серія фарб Layer складається з 93 кольорів, які поставляються в 12-мілілітрових баночках.

Фарби Citadel - це високоякісні фарби на акриловій основі. Вони не токсичні, безпечні для використання і підходять як для пензля, так і для аерографа. Першопочатково створені для фарбування мініатюр від Games Workshop, вони зарекомендували себе серед любителів хобі та моделізму в усьому світі. Також ці фарби чудово підходять для фарбування мініатюр із сучасних настільних ігор. Палітрафарб Citadel Colour містить понад 300 кольорів і відтінків і розділена на серії: Base, Layer, Shade, Contrast, Dry, Air, Technical і Spray.

$740

Прокрутити до верху