Помідорний Джо

$530

Дрібний і пухнастий... Помідор?

Звісно. Хіба ви ніколи не бачили помідорів? Що ж, так чи інакше саме такі помідоринки вам доведеться вирощувати. Думаєте, байдужа справа? Ні, не те що ні! Голодні Гусениці, всілякі Шкідники, Бур'яни та навіть Помідори-Зомбі чатують на мирного фермера на шляху до тихого томатного щастя. Це не кажучи вже про Конкурентів, які тільки й чекають на свій шанс, аби позбавити вас врожаю напередодні початкуроботи Ринку!

Томатні Війни

Саме так. Мерзенні сусіди шкодитимуть вам усіма можливими способами, тільки відверніться! Найшкідливіше, на що можна розраховувати, - це відерце гусениць на грядку чи мішок гризунів на склад. Не дайте їм розгулятися, інакше невдовзі в вас полетять гнилі помідори, а ваш врожай уночі пустять на кетчуп! Та головне, головне - остерігайтеся Томатної Вуду Магії...

Дорослі та діти

Всім доводилося прополювати грядки, тож у цю гру буде цікаво поборотися всім і кожному. Швидка і смішна, з легкими правилами і сміховинними пухнастими помідоринками, ця гра подарує багато смішних і приємних хвилин у дружній компанії. Взаємодія між гравцями відбувається кожен хід, тож уміння блефувати та чимала дещиця удачі стануть у пригоді в цій боротьбі за Помідорну Монополію!

Надійна комора

"Помідорний Джо" упакований у кольорову бляшану коробку, з рельєфною кришкою та зручними пластиковими відділеннями для компонентів усередині. Оригінальні ілюстрації на картках "під льон" (зокрема й крота-шпигуна та літаючого бегемота!), великі пластикові кубики та "кошики" для вже згадуваних помідорочків можуть розчулити будь-якого дорослого та потішити навіть найменш вподобану дитину, яка не полюбила грядки. Отже...сміливо вперед - на підкорення томатних просторів!

$530

Прокрутити до верху