Space Marine Land Speeder Storm

$530

Лендспідери (Land Speeders) застосовують антигравітаційні двигуни, щоб ковзати над поверхнею, імітуючи політ і даючи змогу здійснювати маневри на невеликій висоті. Лендспідер "Шторм" використовують як мобільну базу вогневої підтримки, штурмовий транспорт або техніку для потайного проникнення, якщо цього потребуватимуть конкретні бойові завдання.

У комплекті ви знайдете 99 пластикових деталей, що дають змогу зібрати мініатюру Лендспідера "Шторм" і 6 скаутів Космодесанта (Space Marine Scouts). Також тут є пускова установка "Цербер" (Cerberus launcher), важкий болтер (heavy bolter) і кілька опціональних голів, рук і озброєння для скаутів. Ну і, звісно ж, не обійшлося тут без арсеналу гранат, прицілів, рюкзаків і ножів. Набірвключає підставку з ніжкою.

Зверніть увагу: мініатюри в коробці постачаються не зібраними і не пофарбованими. Інструкція зі збирання входить до набору.

Для складання рекомендуємо використовувати спеціальні інструменти та клей, а фарбувати мініатюри високоякісними акриловими фарбами.

$530

Прокрутити до верху