Alias: Геніальна версія

$870

Це гра роз'яснення слів, у якій беруть участь команди, що складаються з двох осіб. Мінімальна кількість гравців - 4 особи, максимальної межі немає. У грі Alias треба зуміти пояснити іншими словами слово, яке розгадується. Мета гри для кожної команди - відгадати якомога більше слів із карток за визначений час, використовуючи при цьому пояснення, синоніми, антоніми, натяки, та першоюдосягти фінішу на ігровому полі. "Alias" пропонує найвеселіший у світі спосіб для вправ з іноземною мовою, якщо гравці домовляться про ведення гри англійською, німецькою або якоюсь іншою мовою.

У чому суть гри?

Увімкніть кмітливість і фантазію на повну потужність! У настільній грі "Alias (Скажи інакше) Геніальна версія" немає слів-завдань, їх треба вигадати самостійно. І це ще не все - потім їх доведеться пояснювати! Динамічність гри, смішні слова та блискучі ідеї - усе це просто не може набриднути. Як швидко вам вдасться скласти слово з літер Е, Й, Й, І, Н і Г? Потрібно діяти швидко - мінятикартки, слова, літери місцями і складати з них слова!

Відмінності Аліас Геніальної версії від класичної

Тут немає карток із готовими словами, є лише картки з буквами, тому гравцям доведеться складати з них слова самим;

Серед усіх ігрових карток із буквами є 2 порожні картки, це так звані джокери, вони можуть використовуватися для позначення будь-якої букви;

Довжина кожного складеного слова має становити не менше трьох літер.

$870

Прокрутити до верху